Після відкриття ринку землі, взяти участь в аукціоні можна буде зі смартфона

Під час дії земельної реформи в Україні українці зможуть брати участь в аукціоні на землю зі свого мобільного телефону.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Про це заявив заступник керівника Офісу Глави держави Кирило Тимошенко.

Він зауважив, що завдяки Президенту Володимиру Зеленському, Верховній Раді, Кабінету Міністрів та місцевим громадам вдалося досягти того, щоб земельна реформа в Україні була реалізована у прозорий та доступний для людей спосіб.

Коментар:Хто міг подумати ще два роки тому, що за допомогою свого смартфона ви зможете зайти на портал відкритих геоданих (GIS-DATA. – Ред.)? Чи зможете взяти участь в аукціоні на землю просто зі свого мобільного телефона?” – сказав Кирило Тимошенко.

Заступник керівника Офісу Глави держави зазначив, що на сьогодні земельна реформа виходить на фінішну пряму, щоб в Україні запрацював відкритий і прозорий ринок землі. Зокрема, напередодні Глава держави підписав закон, який фактично є “земельною Конституцією” України.

У контексті регіональної політики центральна влада – Президент та уряд – зацікавлена в тому, щоб громади почали управляти землею на місцях, наголосив Кирило Тимошенко.

Коментар:Саме тому ми передали землю громадам. Ми розуміємо, що це дає додаткові можливості. У громади з’являються додаткові кошти, а ми в межах “Великого будівництва” зацікавлені в тому, щоб громада також співфінансувала проекти, які будуються. Це насамперед соціальна інфраструктура: школи, садочки тощо“, – пояснив він.

Водночас Кирило Тимошенко зауважив, що у зв’язку з реалізацією земельної реформи територіальні громади разом з можливостями отримують додаткову відповідальність.

Зокрема, за його словами, громади мають самостійно визначати пріоритетні напрями інвестицій на своїй території.

Коментар: Коли громада зрозуміє, якого саме інвестора вона шукає, це буде поштовхом до того, щоб з’явилися інвестори і щоб у громади з’явилися кошти для розвитку“, – зазначив заступник керівника Офісу Президента.

Джерело: пресслужба РОДА

Читайте також: Українцям доведеться заново подавати документи на субсидії: кого зачепить

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: