Прощавай, Польща: українських заробітчан переманюють у Німеччину

Німецький уряд має намір істотно спростити доступ іноземців до свого ринку праці, повідомляє “Інвестор”.

Згідно з новим міграційним законом, який не приймали близько трьох десятків років, громадянину іншої країни відтепер буде значно простіше отримати робочу візу на півроку і вже після приїзду в Німеччину обрати собі роботодавця. Разом з ним зареєструватися на біржі праці і після цього, відразу, приступити до роботи. Проте, після закінчення терміну дії робочої візи, обов’язково потрібно буде покинути країну. Але вже через півроку можна буде знову приїжджати на роботу.

ВСЕ ПРОСТО: про секс, бургери Трампа і щасливий порятунок саудівської біженки

Схоже, що новий міграційний закон Німеччини найбільше насторожив не українську владу, а Польщу, Португалію, Чехію та Італію. В цих країнах найбільше трудових мігрантів з України. А з новими законами, знайти роботу в Німеччині стане значно простіше, та й середня заробітна плата там буде вища.

Не втішно виглядає ситуація для України на 2019 рік. Світовий банк прогнозує нам втрату 1,5% працездатного населення, які мігрують в поточному році. Уже зараз, за офіційними даними, за кордоном на постійній основі працює 3,2 мільйона українців. І близько восьми мільйонів знаходять там сезонну роботу.

Військові в Україні отримують пенсію у 6 разів меншу за суддів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *