Стало відомо, якою буде майбутня пенсія у Меркель

Союз платників податків провів підрахунок та з’ясував, яка пенсія очікує канцлера Німеччини Ангелу Меркель.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Таким чином пенсія у нинішнього канцлера Німеччини становитиме 15 тисяч євро. Відомо, що чиновниця втратить свою посаду вже у вересні після загальних виборів.

Відомо, що таку пенсію Меркель отримуватиме через те, що з 1990 року регулярно обиралася членом бундестагу, паралельно працюючи в уряді ексканцлера ФРН Гельмута Коля. Посаду канцлера Німеччини вона займає уже 16 років. 

В організації уточнили, що подібна сума складається з урахуванням того, що Меркель з 1990 року регулярно обиралася членом бундестагу, паралельно працюючи в уряді ексканцлера ФРН Гельмута Коля. Крім того, Меркель, після короткого терміну в опозиції, вже майже 16 років займає цю посаду,

Читайте також: “У Росії підірвали автобус?”: є загиблі та постраждалі (відео)

Після своєї відставки вона матиме право на посаду. Окрім цього Меркель отримає від держави кошти на офіс-менеджера, двох помічників та водія. 

До слова Ангела Меркель – це німецька політична діячка, є Федеральним канцлером Німеччини уже 16 років включно із 2005 року. Вважається лідером Християнсько-демократичного союзу (2000—2018) та очолює опозицію із 2002 до 2005 року. Меркель стала першою жінкою-канцлером Німеччини. Окрім цього її часто називають лідером Європейського Союзу та найвпливовішою жінкою у світі. Політикиня створила програму під назвою “Energiewende”. Ця програма сприяє поліпшенню енергетичного розвитку країни, переходу до використання відновлюваних джерел енергії та зменшення викидів шкідливих газів.

Джерело