У Китаї заборонили реєструвати нові відеоігри

Влада Китаю ввела заборону на реєстрацію нових відеоігор. Вони пояснили це боротьбою з ігровою залежністю серед молоді. Скільки триватиме заборона – невідомо.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Китайський регулятор тимчасово призупинив реєстрацію нових онлайн-ігор в країні, про це повідомляє видання South China Morning Post. Журналісти відзначають, що влада завдасть удару китайським виробникам ігор – Tencent Holdings і NetEase. Однак уряд пояснив, що ці заходи вимушені – так вони хочуть боротися з ігровою залежністю серед молоді.

Нові правила про відеоігри з’явилися після зустрічі регуляційних органів на чолі з відділом пропаганди Комуністичної партії Китаю і Національним управлінням у справах друку (NPPA). Разом з представниками Tencent і NetEase вони обговорили застосування нових обмежень, особливо стосовно неповнолітніх.

Однак ще до зустрічі процес ліцензування нових ігор сповільнився більше ніж на місяць.

Анонімне джерело видання, яке знає про деталі зустрічі, зазначило, що видача дозволів на нові ігри буде припинене “на деякий час”, оскільки пріоритетним завданням є “скорочення кількості нових ігор” і “зниження ігрової залежності” в країні, яка є найбільшим у світі ринком відеоігор.

NPPA, що відповідає за ліцензування відеоігор в країні, не опублікувала список схвалених ігор за серпень, порушивши процес – зазвичай вони роблять це або в середині, або в кінці місяця з 2019 року. Зазвичай щомісяця затверджується від 80 до 100 ігор. Регулятор поки не відповів на прохання про коментарі для South China Morning Post.

У 2018 році на тлі змін, внесених в законодавчу базу Китаю, влада ввела дев’ятимісячний мораторій на затвердження нових відеоігор, що негативно позначилося на багатьох дрібних розробниках.

Джерело