У Міносвіти розповіли, чи будуть школярі навчатися влітку

Освітній заклад має право подовжувати навчальний рік, щоб закінчити його традиційно. Про це розповів освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Сергій зазначив, що навчальний рік у школах триває до 30 червня – це за законом. Влада на місцях може самостійно ухвалювати рішення щодо навчального процесу.

Коментар: Якщо школа або департамент освіти вирішить подовжити навчальний рік, то вони мають на це право. Учні мають навчатися не менше, ніж 175 навчальних днів протягом року“, – наголосив він.

Дослідження, яке нещодавно провів Центр демографічних наук Оксфордського університету серед учнів нідерландських шкіл, показало, що за 8 тижнів, протягом яких навчання було дистанційним, діти з високими успіхами недовчили п’яту частину матеріалу, а всі інші учні не засвоїли й половини з усього, що їм викладали.

Тим часом згідно з опитуванням Фонду “Демократичні ініціативи”, чверть українців відповіли, що під час дистанційного навчання рівень успішності дітей знизився.

Як повідомлялося, у березні погіршилася ситуація із захворюваністю на коронавірус в регіонах країни. Міністерство освіти та науки рекомендувало відправити школярів 5–11 класів у “жовтих” та “помаранчевих” регіонах на “дистанційку”. Так, в деяких регіонах до порад прислухалися і навіть відправили на онлайн-навчання початкову школу, в деяких перенесли чи подовжити весняні канікули. 

Джерело: сайт Главком

Читайте також: Українці отримають додаткові вихідні у травні: коли та як відпочиватимемо

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: