Українці можуть отримати компенсацію за самоізоляцію: скільки платять

В Україні понад 130 тис. громадян перебували на оплачуваній коштом ФССУ (Фонд соціального страхування України) самоізоляції під контролем з початку пандемії коронавірусу. Відзначається, що фонд виплатив компенсації на загальну суму майже 150 млн грн.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Про це повідомляє пресслужба ФССУ. Так, на самоізоляції знаходилися 15 тис. медпрацівників, а сума компенсацій за кошти фонду склала 26,4 млн грн.

Коментар:Сума компенсації втраченого за період самоізоляції заробітку складає 50% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу та 100% – для медичних працівників. ФССУ здійснює фінансування, починаючи з шостого дня ізоляції, перші п’ять днів оплачуються роботодавцем“, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Україні затримки з виплатами лікарняних виникають через те, що потреби у видатках перевищують темпи зростання доходів від частки єдиного соціального внеску (ЄСВ).

За даними ФССУ, протягом першого кварталу 2021-го потреба у витратах за листками непрацездатності та на страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей щомісяця перевищувала обсяг надходжень від частки ЄСВ. 

Коментар:У січні на рахунок Фонду надійшло 2,058 млрд грн частки ЄСВ, що на 0,624 млрд грн менше, ніж потреба в фінансуванні лікарняних, декретних та страхових виплат за той же місяць“, – йдеться в повідомленні.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Статки Безоса оновили рекорд рейтингу Bloomberg

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: