Зеленський підписав указ про збільшення української армії на 100 тисяч осіб

Президент Володимир Зеленський підписав указ про перехід України до засад професійної армії, збільшення протягом наступних трьох років чисельності ЗСУ на 100 тисяч осіб.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Підписання документа відбулося під час виступу глави держави на відкритті сьомої сесії IX скликання Верховної Ради.

Коментар: “Розроблено указ Президента України про зміцнення обороноздатності держави і привабливості військової служби. Цим указом передбачено збільшення грошового забезпечення усіх військових до рівня не нижче трьох мінімальних заробітних плат. Перехід України до засад професійної армії. Розроблено систему кар’єрного росту офіцерів, а також збільшення протягом наступних трьох років чисельності ЗСУ на 100 тисяч осіб професійної армії“, – сказав Президент.

Крім того, йдеться про створення додаткових 20 бригад ЗСУ.

Коментар: “Цей указ – це старт переходу Україну на професійну армію. Цей указ не тому, що скоро війна, а для того, щоб скоро і надалі був мир в Україні“, – наголосив Глава держави.

Він також додав, що йдеться і про розробку концепції житлового забезпечення військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей.

Президент під оплески підписав цей указ.

Він також додав, що військова технічна допомога Україні з 2014 року найбільша і продовжує надходити. А головна філософія України незмінна, і ми продовжуємо її дотримуватись.

Коментар: “Вона проста і зрозуміла – ми цінуємо підтримку всіх. Ми розраховуємо тільки на себе. Ми – сильна країна, у нас прекрасні дипломати, краще за них лише наші військові. Ми маємо захищати тих, хто захищає нас“, – підкреслив Зеленський.

Джерело