Зміни в оплаті лікарняних: які нововведення чекають українців

Фонд соціального страхування України продовжуватиме оплачувати лікарняні як до, так і після 30 червня. Але внесуть зміни у законодавство.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Відомство відреагувало на публікації у ЗМІ та зробило роз’яснення щодо змін у законодавстві з 30 червня 2021 року, відповідно до яких в Україні будуть оплачуватись лише лікарняні, видані на час проходження реабілітаційного лікування.

Коментар: Внесені зміни мали на меті розширення страхових випадків періодом реабілітаційного лікування. Крім того, не було внесено змін до частини другої статті 22 базового закону, у якому також йде мова про надання допомог по тимчасовій втраті працездатності в разі хвороб і травм“, – зазначили у Фонді соціального страхування України.

Щоб усунути ці помилки вже зареєстрували усі необхідні законопроєкти.

Коментар: Фонд соціального страхування України продовжить забезпечувати страховий захист на випадок хвороби, травми, самоізоляції від COVID-19 тощо – як до, так і після 30 червня“, – запевнили у відомстві.

Що відомо про електронні лікарняні

У 2020 році 13 мільйонів українців отримали електронну медичну картку за програмою цифровізації системи охорони здоров’я.

Тестовий запуск електронного лікарняного в Україні планувався з літа 2020 року.

Міністерство охорони здоров’я планує реалізувати у 2021 році інтеграцію системи електронного кабінету пацієнта з цифровим додатком “Дія”.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Експерти озвучили прогноз урожаю української пшениці на 2021 рік

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: