“Більше третини госпіталізовані”: молодь виявилася беззахисною перед коронавірусом – дослідження

Вчені Каліфорнійського університету в Сан-Франциско прийшли до висновку, що молодь більш вразлива перед коронавірусом, ніж вважалося раніше.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Дослідники проаналізували дані про 8400 чоловіків і жінок у віці від 18 до 25 років, і з’ясували, що COVID-19 може обернутися тяжкими симптомами, а саме госпіталізацією, у 33% чоловіків молодого віку і 30% жінок. При цьому ризик ускладнень залежить, також, від сторонніх чинників і найбільше від куріння.

Згідно з даними Центру з контролю і профілактики захворювань США, з більшою ймовірністю будуть госпіталізовані пацієнти старше 65 років, ніж молоді, однак зараз цей розрив скорочується. 11-18 квітня 2020 року було зафіксовано 8,7 випадків госпіталізації 18-29-літніх пацієнтів з COVID-19 на 100 тисяч осіб у порівнянні з 128,3 випадків госпіталізації людей старше 65 років на 100 тисяч чоловік. 21-22 червня 2020 року числа склали 34,7 і 306,7, відповідно, що означає збільшення числа молодих людей, кому потрібна госпіталізація, більш ніж на 200 відсотків.

Серед факторів, що впливають на ризик, виявилися серцеві захворювання, діабет, астма, аутоімунні захворювання (подагра, вовчак, артрит), розлади печінки, ожиріння і куріння. Вживання тютюну пов’язано з більш високою ймовірністю прогресування COVID-19, ускладнень і смерті.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: В Україні зафіксували перші повторні випадки зараження COVID-19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: