Вибір рюкзака для брендування власного бізнесу: як підібрати модель та дизайн?

Брендування власного бізнесу – один із найефективніших методів його вдалого просування, тому цьому варто приділити особливу увагу. Для цього потрібно, перш за все, обрати на що наноситиметься логотип. Це має бути не тільки візуально привабливо, а й зручно, практично, функціонально. І одними з таких аксесуарів вважаються бізнес рюкзаки.

Як обрати бізнес рюкзаки та чому варто нанести на них логотип компанії?

Перш ніж замовити рюкзак з логотипом, варто відповідально підійти до процесу вибору цього корпоративного мерча. Щоб він ефективно просував діяльність компанії, потрібно враховувати:

  • Цільову аудиторію. Обдумайте, для кого призначається аксесуар. До прикладу, коли в ньому необхідно переносити цінні папери, найкращим рішенням стане роллтоп. Для майстрів, що працюють в сфері ремонту й обслуговування, актуально замовити бізнес пошиття рюкзаків з просторими  відділеннями та кишенями, а на щодень чудово підходить міський наплічник, що характеризується компактними розмірами. 
  • Стиль бренду. Пошив рюкзака на заказ – чудовий варіант для індивідуалізації компанії.  Наплічник по кольору та дизайну має відповідати стилю та діяльності підприємства. Звісно, важливим рекламним інструментом вважається ексклюзивний логотип, він повинен бути чітко вираженим і якісно нанесеним.
  • Якість корпоративного мерча. Аби здійснити замовлення корпоративного рюкзака, який вдало просуне бізнес, слід звернути увагу на якість аксесуару. Найкраще обирати наплічники з міцних, зносостійких і невибагливих у догляді матеріалів, а також надійної фурнітури, що не втрачає своїх функцій і зовнішнього вигляду.
  • Функціонал наплічників. Щоб справді практичні та зручні купити рюкзаки оптом, які знадобляться у роботі чи в повсякденному житті, варто поцікавитися кількістю відділень і кишень. Розмір аксесуарів має відповідати цілям, для яких вони призначені.

Корпоративні рюкзаки – це справді вдалий спосіб просування бізнесу, адже такі аксесуари знадобляться як під час робочого процесу, так і у вільний час. Замовити рюкзаки оптом варто для співробітників на честь корпоративів, презентацій чи в якості винагороди за досягнення поставлених цілей. Крім цього, наплічники стануть чудовим подарунком для постійних клієнтів і бізнес-партнерів. Вони свідчать про престиж компанії та її турботу. 

Замовлення корпоративного рюкзака від Твінс Стор!

Якщо ви шукаєте, де замовити якісний корпоративний мерч, зверніться в компанію Twins Store. На twinsstore.com.ua представлений великий вибір наплічників на щодень, роллтопів, моделей для подорожей і інших аксесуарів. Для їх створення застосовуються матеріали та фурнітура відмінної якості, вони не зношуються, характеризуються міцністю та виглядають відповідно. Twins store – якісні рюкзаки українського виробництва, які відшиваються не за допомогою автоматизованого обладнання, а власноруч, що в черговий раз підтверджує їх унікальний дизайн. ТвінсСтор – пошиття корпоративних рюкзаків, які стануть ефективним маркетинговим ходом. При замовленні від 10 одиниць продукції ви маєте змогу розробити індивідуальний дизайн аксесуарів! Обирайте найкраще для колег, бізнес-партнерів чи клієнтів, роблячи свій бізнес ще більш успішним з корпоративними наплічниками Твінс Стор!