“Мівіна” повертається: Nestlé відкриває завод на Волині

У зв’язку з війною, із полиць українських магазинів зникла “Мівіна”, яка вироблялася у Харкові. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Завод планують перезапускати у 2023 році (НВ). Тим часом “Нестле” вирішили відкрити виробництво на Волині. Як повідомляє “Форбс”, у новий завод інвестують майже $40 млн доларів. 

Виробничий майданчик розташується у Смолигові Волинської області. Компанія вирішила розширити вермішелі в Україні. На Волині уже є фабрика “Торчин”, яка належить “Нестле”. Ці два заводи стануть європейським регіональним хабом компанії для категорії кулінарних продуктів. 

Компанія заявила, що в хабі буде працевлаштовано 1500 людей на виробництві, яке забезпечуватиме постачання продукції на ринок України та на інші європейські ринки.

 

«Це важливий крок для Nestlé, зроблений у дуже складний для країни час. Ми прагнемо створити хаб із виробництва харчових та кулінарних продуктів, забезпечуючи додаткові робочі місця й задовольняючи потреби українців і громадян інших європейських країн у високоякісних продуктах», – заявив Алессандро Дзанеллі, гендиректор Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі.

Нагадаємо, що у березні Nestle призупинила капітальні інвестиції в Росії через її вторгнення в Україну.

З першого дня війни Nestlé надає гуманітарну допомогу необхідними харчовими продуктами й напоями для українців та їхніх домашніх улюбленців. З початку повномасштабного вторгнення компанія передала на допомогу понад 4000 т продукції на суму понад 480 млн грн для підтримки українців як усередині країни, так і в сусідніх державах, де перебувають українські біженці.