“Без температури та кашлю”: в Україні виявили унікальний симптом COVID-19

В українки виявили абсолютно нетиповий симптом коронавірусу. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: При огляді: температура 36,6, сатурація 99, в легенях хрипів немає, видимих запальних процесів слизових – немає. Діагностовано втому, призначено пити воду, дотримуватися карантинного режиму, самоізолюватись. І, звичайно, бути зі мною на зв’язку“, – коментує лікарка Віталіна Олещенко.

Деталі: В Україні зафіксовано випадок безсимптомного захворювання на коронавірус COVID-19. У жінки, що заразилася, був лише один симптом – втома.

Через 4 дні пацієнтка зателефонувала лікарці і повідомила, що “загальна слабкість наростає і з’являється задишка. Пацієнтка не може глибоко вдихнути”. 

У понеділок, 6 квітня, пацієнтка робить КТ легенів і висновок свідчить: “Лівобічна верхньодолева полісегментарна пневмонія. Коронавірусна інфекція під питанням”. Сімейна лікарка прийняла рішення провести експрес-тест на коронавірус. Він був зроблений і показав, що “пацієнтка вже дуже довго хворіє на коронавірусну інфекцію”

Лікарка заявила, що цей “нетиповий і абсолютно непротокольний” випадок свідчить про те, що випадків зараження коронавірусом набагато більше. 

Якщо такі тести будуть робити працівники швидкої допомоги, статистика у нас стане зовсім іншою. І тоді люди зрозуміють, що дійсно це пандемія і це дуже страшний вірус, який може наробити дуже поганих речей“, – попередила вона.

Джерело: Уніан 

Читайте також: Вчені розповіли, що об’єднує людей у яких COVID-19 протікає безсимптомно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: