“Без власного дому”: Тимошенко показала декларацію за минулий рік

Лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко показала декларацію за 2019 рік.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: У 2019 році сукупний дохід народного депутата і лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенка та її чоловіка Олександра зріс і становив 8,34 млн грн, що на пів мільйона гривень більше порівняно з 2018 роком (було 7,85 млн грн). 

Дохід Юлії Тимошенко складався із заробітної плати – 618,2 тис. грн, коштів на виконання депутатських повноважень – 461 тис. грн, процентів – 76,1 тис. грн.

Чоловік нардепа Олександр отримав 4,60 млн грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 2,24 млн грн доходу від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав), 304,6 тис. грн іноземного доходу, 43,1 тис. грн страхових виплат і 86 грн процентів. 

Зауважимо, що у декларації Тимошенко вказано, що вона не має власних об’єктів нерухомості. При цьому орендує у двоюрідної сестри Тетяни Шарапової житловий будинок площею 588 кв. м у селі Козин під Києвом. Ще політик користується двома земельними ділянками Шарапової загальною площею 0,33 га – теж у Козині. 

З цінного майна Юлія Тимошенко вказала сережки з перлинами та дрібним коштовним камінням брендів Mikimoto, Chanel, Cartier, кільце з дрібним коштовним камінням, підвіску з коштовним камінням, намисто з перлинами – 2 одиниці, набір сережок та кільце з коштовним камінням. У її чоловіка – два наручних годинників Vacheron Constantin і Corum. 

Також, у власності Олександра Тимошенка є автомобілі Toyota LC 200, 2018 року випуску, Audi A8, 2016 року випуску і ГАЗ 14, 1983 року випуску. 

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Forbes опублікував рейтинг найбагатших українців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: