Депутати хочуть заборонити смартфони в школах

Незабаром українським школярам можуть заборонити користуватися в школах смартфонами та іншими гаджетами з доступом в Інтернет, включаючи смарт-годинник і планшети. Більш того, їх не дозволять і вчителям.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: У Верховній Раді вже зареєстровано законопроєкт №4226 під назвою “Про повну загальну середню освіту” щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету.

Коментар: “Діти не повинні витрачати час на свої смартфони або планшети. Очевидно, що інтернет дає величезні переваги. Але якщо діти знаходяться в соціальних мережах або комп’ютерних іграх досить довго, то їм не вистачає часу, щоб поговорити з батьками, зайнятися спортом, зробити домашнє завдання або пограти з друзями“, – говориться у пояснювальній записці депутатів.

Народні обранці кажуть, що законопроєкт розроблено з метою допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним, скоротити використання соціальних мереж, скоротити випадки інтернет-боулінгу, а також остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів.

Депутати підкреслюють, що деякі країни давно запровадили заборону на мобільні телефони у школах. Зокрема така заборона діє у Франції, Греції, Таджикистані та деяких штатах Америки. Зазвичай учні приносять телефон до школи, але не користуються ним.

Джерело: сайт Час-Дій.

Читайте також: “Понад 7 тисяч”: в Україні другу добу поспіль фіксують антирекорд хворих

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: