“Готуємося усі до відбудови України”: в Кракові стартував польсько-французький економічний форум

У Кракові у п’ятницю, 9 грудня, стартував польсько-французький економічний форум. Атомна енергетика, допомога Україні та реформи стали ключовими темами зустрічі підприємців і політиків із Франції та Польщі, передає сайт mind.

ЛИШЕ ЦІКАВІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

У зустрічі беруть участь, зокрема, міністри підприємництва та торгівлі обох країн.

Форум присвячений співпраці у сферах відновлюваних джерел енергії, водневої енергетики, а також інноваціям та цифровій трансформації економіки.

“Також порушать питання будівництва атомної електростанції в Польщі. Зі всією рішучістю питання співпраці в галузі енергетики – буде одним із найважливіших. Не лише для Польщі, а й для Франції теж. Будівництво атомної електростанції точно буде на порядку денному у розмові міністрів”, – зазначив Марцін Грачик з Польського агентства інвестицій і торгівлі.

Також учасники форуму обговорять допомогу щодо відбудови України.

“Готуємось усі, як в Польщі, так і у Франції, до відбудови України. Формуємо базу підприємств, які готові взяти у цьому участь. Серед гостей також будуть представники українського інвестиційного агентства. Разом будемо міркувати, як відновити Україну у бізнес-площині”, – розповів Грачик.

Польсько-французький економічний форум відбувається вже вдруге.