“Кого перевірятимуть?”: в Раді прийняли закон про обов’язкове тестування на COVID-19

Володимир Зеленський підписав закон про обов’язкове тестування на коронавірус.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Президент Володимир Зеленський підписав закон про обов’язкове тестування на коронавірус осіб з ознаками СOVID-19, контактних осіб та медиків.

Як повідомили в Офісі президента, йдеться про закон № 587-IX “Про внесення змін до деяких законів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

Таким чином, закон передбачає обов’язкове тестування на амбулаторному та стаціонарному рівнях усіх осіб з ознаками коронавірусної хвороби, а також тих, хто контактував з хворими на COVID-19. 

Крім того, обов’язкове тестування поширюється на медиків, які працюють у медзакладах з такими хворими, працівників Національної поліції, Національної гвардії та інших працівників, задіяних у здійсненні протиепідемічних заходів, незалежно від того, чи мали вони контакт з хворим на коронавірусну хворобу. 

Нагадаємо, що з метою підвищення соціального захисту людям, які лікуються у медзакладах або перебувають на самоізоляції, виплачується допомога з тимчасової непрацездатності у розмірі 50 відсотків середньої заробітної плати (доходу) незалежно від страхового стажу. У разі, якщо на лікуванні чи самоізоляції перебувають медичні працівники, їм передбачена виплата допомоги з тимчасової непрацездатності в розмірі 100 відсотків середньої зарплати незалежно від страхового стажу.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Який транспорт найбезпечніший під час пандемії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: