Uber “примушуватиме” своїх водіїв відпочивати

Як зазначають експерти значна частина аварій на дорозі відбувається внаслідок перевтоми водіїв. Саме тому технологічна компанія Uber запроваджує спеціальний час відпочинку для своїх водіїв. Тепер таксист не може перебувати на платформі компанії довше ніж 12 годин без відпочинку, повідомляє “Інвестор”.

Uber це технологічна компанія, що працює в більш ніж 600 містах понад 70 країн світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року, працює в 6 великих містах –  Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці. Компанія вирішила буди технологічною у всьому і саме тому розробила спеціальне програмне обмеження для водіїїв, що працюють на її платформі, для того, щоб вони не працювали перевтомленими.

«Заокруглені» ціни: з 1 липня в чеках суму будуть зводити без дрібних монет (відео)

Зараз обмеження буде працювати у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), включно з Україною. На думку представників компанії це сприятиме безпеці пасажирів та водіїв. Нова функція спонукатиме водія виходити з програми після 12 годин роботи для принаймні 6 годин відпочинку.

Професії майбутнього: на інноваційному ярмарку визначили топ-інтернет спеціальностей

Як зазначають представники Uber в Україні:

“Незважаючи на те, що водії в Україні перебувають у середньому лише 22 години в тиждень на платформі Uber, водіння в стані сонливості або втоми може стати проблемою для всіх учасників руху на дорозі. Згідно з офіційними повідомленнями Європейської Комісії, втома є основним фактором значної частини дорожньо -транспортних пригод (від 10 до 20%). Впровадження нової функції покликане допомогти підвищити безпеку поїздок як для пасажира, так і для водія, зберігаючи ту гнучкість роботи на платформі, яку цінують водії”.

Новововведення дозволятиме для водіїїв контролювати час, що вони проводять за кермом, та буде періодично нагадувати прро наближення 12-годинного ліміту. Після того коли ліміт досягнуто програма автоматично іде на 6 годин в автономний режим. Саме такий час вважають є мінімальним для відпочинку водія. 

Солодкий експорт: Україна минулоріч поставила за кордон понад 5 тисяч тонн морозива

В цих обмежених 12 годин будуть входити : час перебування в режимі онлайн і в русі, час шляху проходження до пункту посадки пасажира, а також час у поїздці. Знову приймати замовлення та підключитись до платформи вони зможуть через 6 годин. Таке рішення є досить передовим для транспортних компаній, оскільки Uber  не просто декларує, а дійсно планує піклуватися про безпеку своїх клієнтів та водіїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *