“Маска перетворилася у пропуск в супермаркет”: лікар Комаровський розкритикував носіння масок українцями

Український відомий лікар Євген Комаровський розповів, чому носіння масок не має великого сенсу та обґрунтував свою думку. Відповідний пост лікар опублікував у своєму інстаграм акаунті.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: Я не маю права з’ясовувати з ВООЗ відносини. Для цього потрібно бути, як мінімум, президентом США. Тому змушений погоджуватися з думкою Всесвітньої організації охорони здоров’я“, – прокоментував Комаровський.

Захисні маски, за словами експерта, потрібні лише хворим, для того щоб вони не заражали оточення своїми виділення під час кашлю та чхання. А здорових людей маски своєю чергою ні від кого і ні від чого не захищають.

Лікар вважає, що подібний спосіб уникнути захворювання досить наївний, але, в не вентильованих невеликих приміщеннях, – маска може допомогти. Однак маска повинна бути надійна або одноразова.

Коментар: Зараз маска перетворилася в пропуск в супермаркет. У кожного в кишені валяється маска. Тому в тому вигляді, в якому у нас маски якнайширше використовуються, – це абсолютна профанація, яка не має ніякого відношення до логіки і здорового глузду“, – обурюється лікар.

При цьому, експерт вважає, що міняти маски кожен день – нерозумно і нелогічно, оскільки не у всіх знайдеться стільки грошей. 

Коментар: І уявити собі, що якась бабуся на свою пенсію купить собі одноразові маски і буде їх кожен день міняти – це смішно“, – підсумував Комаровський.

View this post on Instagram

Вопрос:⁣ Средина лета. Жара. А людям надо носить маски. Но сейчас маска превратилась из средства защиты практически в пропуск: предъявил на входе в метро или супермаркет, а потом спрятал. А изменилось ли ваше мнение по поводу ношения масок? Ведь ВОЗ «переобулась» и теперь советует всем в общественных местах быть в масках…⁣ ⠀⁣ Ответ:⁣ Я не имею права выяснять с ВОЗ отношения. Для этого нужно быть, как минимум, президентом США. Поэтому вынужден соглашаться с мнением Всемирной организации здравоохранения.⁣ ⠀⁣ Маски нужны больным, чтобы они не заражали окружающих своими выделениями, чихая и кашляя. Здоровых маски ни от кого и ни от чего не защищают. Это очевидные вещи.⁣ ⠀⁣ Но там, где невозможно социальное дистанцирование или где много людей находятся в невентилируемых небольших помещениях, маски теоретически способны защитить. Но это должна быть правильная маска. Или одноразовая действительно — раз надели и вечером утилизировали, или многоразовая, которую вы регулярно меняете, стираете, проглаживаете.⁣ ⠀⁣ Согласен с вами, что сейчас маска превратилась в пропуск в супермаркет. У каждого в кармане валяется маска. Поэтому в том виде, в каком у нас маски широчайше используются, — это абсолютная профанация, не имеющая никакого отношения к логике и здравому смыслу.⁣ ⠀⁣ И представить себе, что какая-то бабушка на свою пенсию купит себе одноразовые маски и будет их каждый день менять — это смешно.⁣ ⠀⁣ #докторкомаровский #вопросответ #коронавирус #здоровье #маска #эпидемия

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Джерело: сайт Час-Дій.

Читайте також: Кожен п’ятий хворий госпіталізований з COVID-19 помирає – дослідження

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: