Вагнерівці могли готувати окупацію Білорусі – генерал СБУ

Генерал СБУ Віктор Ягун розповів, що бойовики ПВК Вагнера могли готувати переворот у Білорусі.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Колишній заступник голови СБУ, генерал-майор Віктор Ягун розповів, що затримані в Білорусі бойовики ПВК Вагнера могли готувати переворот у разі програшу Олександра Лукашенка на виборах президента країни.

Коментар: Припустимо, Лукашенко програє на виборах президента Білорусі. А потім що? Потім починаються вибухи. Потім, як в нашому Слов’янську в 2014 році, – захоплюється райвідділ міліції, піднімається прапор Росії та “Путін, введи війська“, – вважає він.

За словами Ягуна, тоді новий президент Білорусі вирішував би проблему не як об’єднати країну після Лукашенка, а як боротися з російською гібридною окупацією.

Коментар: Росії потрібні були силові осередки на території Білорусі. Якщо за аналогією з Україною, такі силові осередки були задіяні у нас вже після Майдану. А в Білорусі їх би залучили після виборів“, – підкреслив генерал.

При цьому він додав, що якби Лукашенко, якого Росія ще більш-менш може контролювати, відійшов в сторону, то з’явилася б нова сила, яку РФ контролювати не може.

Джерело: сайт Obozrevatel

Читайте також: “Маска перетворилася у пропуск в супермаркет”: лікар Комаровський розкритикував носіння масок українцями

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: