Нафтогаз підвищив ціну на газ для населення: скільки тепер платити

Газопостачальна компанія Нафтогаз України підняла вартість газу за річним контрактом до 5,24 грн за куб. м з ПДВ. У серпні ціна газу за тарифом “Річний” становила 4,73 грн за куб. м.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: “Ті, хто купує газ за тарифом “Місячний”, тепер знатимуть вартість 1 куб. м блакитного палива до того, як почнуть його споживати. У вересні вона становитиме – 4,7 грн за куб. м з ПДВ (без вартості розподілу)“, – йдеться у  повідомленні.

Водночас для споживачів тарифу “Річний” компанія має намір підвищити ціну у другій половині вересня. Перші два тижні вересня річну ціну можна зафіксувати на рівні 4,73 грн за куб. м з ПДВ (без вартості розподілу). А від 16 до 30 вересня ціна тарифу буде 5,24 грн за куб. м. У Нафтогазі нагадали, що цей тариф передбачає, що клієнт впродовж 12 місяців платитиме за газ рівними частинами.

Нагадаємо, у серпні Нафтогаз встановив ціну на газ для населення на рівні 3,24 грн за куб. м, що на 9% вище, ніж на місяць раніше. Від 1 серпня в Україні також відкрився ринок природного газу для побутових споживачів, які дістали можливість самостійно обирати собі постачальника газу.

Джерело: сайт ТСН

Читайте також: Forbes опублікував топ-25 “найрозумніших” країн світу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: