“Ой, смереко”: іноземці з усього світу виконали українську народну пісню (відео)

Франківчанка Олександра Козак презентувала проєкт, у якому зорганізувала іноземців з 20-ти країн на п’яти континентах і навчила співати їх українську пісню “Ой Смереко”.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Як розповіла Олександра Козак, ідея виникла, дякуючи подрузі та колезі, з якою разом розвивають канал на Youtube.

Коментар: Цим відео, де іноземці з 20 різних країн на 5 різних континентах співають українську відому пісню, вклавши в неї душу і серце, ми показуємо, що всі ми люди, всі ми однаково відчуваємо, переживаємо, любимо, дружимо та цінуємо один одного. Тому дуже сподіваємося, що це відео продовжуватиме пропагувати мир та любов між людьми з усіх куточків нашого прекрасного світу“, – розповідає організаторка проєкту.

З більшістю учасників проєкту Олександра Козак знайома вже тривалий час, з деякими — познайомилася в процесі і вони захотіли приєднатися до проєкту. Важливо відзначити, що більшість з них не співаки, і ніколи не співали на публіку.

Так, участь охоче взяти люди з Аргентини, Бразилії, Великобританії, Гани, Гватемали, Елю, Сальвадору, Єгипету, Італії, Канади, Китаю, Колумбії, Куби, Мексики, Панами, Перу, Польщі, Росії, Туреччини, Філіпін та Франції.

Джерело: сайт Час-Дій.

Читайте також: В уряді розкрили плани щодо пенсіонерів що працюють

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: