Розробник отрути “Новічок” вибачився перед Навальним (відео)

Хімік і один з розробників бойової отруйної речовини “Новічок” Віл Мірзаянов вибачився перед російським політиком Олексієм Навальним, що постраждав від отруєння.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар:Приношу свої глибокі вибачення Навальному за те, що я брав участь у цьому злочинному бізнесі – розробці цієї речовини, якою він отруївся”, – заявив учений-хімік в ефірі телеканалу “Дождь” увечері в суботу, 19 вересня.

Він зазначив, що все подальше життя присвятив себе боротьбі проти застосування бойових отрут.

Мірзаян пояснив, що в 1993 році зустрічався з людиною, яка пережила отруєння “Новачком”. Він заявив, що описані ним симптоми схожі на ті, які згадував Навальний в Instagram 19 вересня.

Коментар: “Схожі всі симптоми. Він подолав, вижив. Мабуть, Навальному доведеться набратися терпіння. Але, в кінцевому рахунку, він повинен бути здоровий“, — розповів учений. Відновлення російського політика, як заявив Мірзаян, може зайняти до року.

На його думку, ситуація з неможливістю написати слова на дошці, яку описував Навальний, пов’язане з проблемами передачі сигналів від головного мозку до функціональних органів — молекули “Новачка” перешкоджають розщепленню білка, який відповідає за передачу таких сигналів.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: За яких умов відбудуться вибори в ОРДЛО – відповідь Офісу Президента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: