Стали відомі міста, у яких комфортніше жити (рейтинг)

Днями було опубліковано дослідженні сайту Numbeo, який визначає найкращі для проживання міста у світі. У своїх розрахунках вони враховують вісім параметрів: купівельну спроможність населення, безпеку, охорону здоров’я, вартість життя, співвідношення цін на нерухомість щодо доходів, завантаженість доріг, екологію і клімат, повідомляє “Інвестор”.

Цього разу перше місце рейтингу посіла столиця Австралії Канберра. Друге місце дісталося голландському Ейндговену. А бронза рейтингу відправилася в місто Ралі, столицю штату Північна Кароліна (США).

Вік, релігія і гроші: що треба для президентства в Україні та світі?

Крім цього, до десятки найкращих увійшли ще три американських міста: Шарлотт – Північна Кароліна; Коламбус – Огайо; Медісон – Вісконсин. Також місця в списку найкомфортніших міст дісталися австралійським Аделаїді та Брісбену, а також Веллінгтону, що в Новій Зеландії і швейцарському Цюріху.

Серед українських міст найвище місце у рейтингу зайняв Львів 175-е місце, Київ на 192-му місці. На 195-му рядку рейтингу за індексом якості життя виявилася Одеса, Харків 196-й, а 202-е місце у Дніпра.

З-поміж російських міст найвищий бал отримав Нижній Новгород (109-е місце), а Санкт-Петербург і Москва посіли 182-е і 191-е місця відповідно.

Після поїздки у Рівне на Порошенка подали до суду (відео)

Найгіршими містами світу за якістю життя визнані Каракас (Венесуела), де вже декілька років поспіль тривають збройні повстання проти діючого режиму, Лагос (Нігерія) і Дака (Бангладеш).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *