Стало відомо, які дороги в Україні стануть платними

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій розповів, що частину доріг в Україні можуть зробити платними. Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Одеську трасу робити зараз автобаном не зовсім актуально. Якщо ми хочемо говорити про якісь платні дороги, концесійні, то у нас є інші ділянки. Наприклад, київська кільцева, була б дуже актуальною. На цій ділянці точно треба щось робити“, – заявив він. 

Криклій зазначив, що концесійні платні дороги завжди повинні бути альтернативними безкоштовним. За його словами, у стратегічних планах немає будівництва платної дороги на одеській трасі. 

В Україні остаточно вирішили чи амністувати бойовиків

Ми зараз повинні робити розрахунки з будівництва платних доріг. За планом у нас: Львів-Краковець, київська кільцева, Біла Церква-Київ“, – додав міністр. 

Нагадаємо, в лютому 2018 року Верховна Рада України прийняла закон, що дозволяє передавати на умовах концесії дороги загального користування державного значення, будівництва та експлуатації.

Згідно із законом, автомобільні дороги (їх ділянки) будуть відносити до розряду платних лише за умови їх суттєвого вдосконалення та забезпечення альтернативного проїзду транспортних засобів безоплатними автомобільними дорогами.

Читайте також: “Юрій Дудь вступив у гонку за посаду Президента Росії” — ЗМІ

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *