“Тепер офіційно”: в партії Голос від сьогодні новий лідер (відео)

На з’їзді партії обрали нового голову. Тепер посаду обійме жінка. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: “Сьогодні ми стоїмо перед дуже серйозним викликом: влада під виглядом нових облич насправді протягує старі. Ми ж своїм прикладом демонструємо протилежне: ми приводимо до лідерських позицій і в партії, і в парламенті нових професійних людей. Саме тому сьогодні на з’їзді партії “Голос” обрав новою головою партії найкращого управлінця з нашої команди Кіру Рудик”, – зазначив Святослав Вакарчук.

Деталі: Новим головою обрали Кіру Рудик. Таке звернення опублікували у соціальній мережі Фейсбук, після з’їзду партії. 

З’їзд партії «Голос» обрав керівницею партії Кіру Рудик

Cьогодні на з’їзді партії «Голос» обрав новою головою партії найкращого управлінця з нашої команди Кіру Рудик.Кіра Рудик уособлює собою сучасність. І цю сучасність вона привнесе в роботу партії разом з неоціненним досвідом управління великими командами. Разом – сила!

Опубліковано Святославом Вакарчуком Середа, 11 березня 2020 р.

При цьому у прес-службі партії уточнили, що Вакарчук залишається лідером “Голосу”, продовжуватиме працювати в парламенті та розбудовуватиме партію.

До слова, Кіра Рудик — головна операційна директорка (COO) Ring Ukraine — українського підрозділу з 480 працівників міжнародної IT-компанії Ring, народний депутат ВРУ IX скликання від партії “Голос”. На позачергових виборах народних депутатів 21 липня 2019 року балотувалася до парламенту під номер три у списку “Голосу”. У ВР є першим голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації.

Як повідомляв Укрінформ, із моменту оновлення партії “Голос” і перейменування її очолювала другий номер у партійному списку “Голосу” Юлія Клименко. У Верховній Раді ІХ скликання вона є першою заступницею голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Джерело: Укрінформ

Читайте також: ВООЗ показали, скільки людей щодня помирає від різних хвороб (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: