У Рівному почали будівництво нової дороги на найбільш завантаженій ділянці міста (відео)

У Рівному будують дорогу, яка з’єднає вулицю Чорновола та Студентську. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: Цю дорогу ми почали будувати орієнтовно 2 місяці тому. Це нове будівництво дороги і фактично, нею вже можна користуватися. В наших планах – повністю закінчити будівництво вже цієї осені. Авжеж, за сприятливих погодних умов“, – зазначив директор Захід Трансбуд Віктор Шакирзян. 

Деталі: У Рівному будують нову дорогу, яка буде сполучати вулиці Студентську та Чорновола. Повідомляється, що завдяки цьому вдасться розвантажити трафік на ділянці між вулицями Студентська та Чорновола, а також біля ЖК “На Щасливому”.

Зазначимо, що асфальтування першої черги фірма виконала лише за один день. Будівництво вже йде протягом двох місяців та місцеві водії вже оцінили якість прокладеної дороги.

Коментар: Район дуже великий. Він розростається і тому, безумовно, потрібна дорога. Завдяки ній буде значно швидше пересуватися з Щасливого на Мірющенка“, – коментує один з водіїв.

Також, проєкт передбачає будівництво велодоріжок. Таким чином дорогою зможуть пересуватися не лише водії автівок, але й велосипедисти.

https://www.facebook.com/viktor.shakyrzan/videos/1200848166922442/

Варто зауважити, що будівництво дороги приватна ініціатива компанії “Захід Трансбуд”, яка реалізується без залучення бюджетних коштів.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: В Україні земельні ділянки будуть реєструвати за новим принципом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.