“Зовсім інша хвороба?”: чи європейський коронавірус є “нащадком” вірусу з Уханю

Вчені дослідили ступінь спорідненості коронавірусу з Уханю і Парижа.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Французькі вчені з’ясували, що штам нового патогену коронавірусу SARS-CoV-2, який виділили з проб, взятих у жителів Парижа, не є “нащадком” Уханського коронавірусу.

Хвороба поширювалася за тижні до того моменту, як епідемія вирвалася за межі Китаю, і у Франції почали реєструвати перші випадки нової інфекції.  

Множинні випадки нових інфекцій стали реєструвати в кінці січня 2020 року. Нове дослідження показало, що насправді коронавірус з’явився в країні на місяць раніше.  

Вчені досліджували 14 зразків, зібраних у важких пацієнтів двох клінік Парижа. Усі вони потрапили в реанімацію і демонстрували симптоми, схожі на симптоми грипу. В одному випадку проведений нині тест на коронавірус дав позитивний результат. Це був 42-річний житель Франції, який не був у Китаї. Його госпіталізували 27 грудня. 

Також, у Каліфорнії патологоанатоми фіксували дивні смерті ще до 21 січня, коли перші тести офіційно підтвердили проникнення коронавірусу нового типу в США.  

Фахівці попереджають, що усі дані вказують на те, що повальне поширення інфекції почалося в містах Європи і Північної Америки в середині січня або на початку лютого 2020 року.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Рада ввела обов’язкове тестування на COVID-19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *