Біткоїн та Ethereum побили нові історичні рекорди

Курс біткоїна у вівторок, 9 листопада, побив історичну позначку. Вартість досягла точки $68,5 тис., але наразі відкотилася до $68 тис. Експерти відзначають різке підвищення попиту з боку великих інвесторів і фондів. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Своєю чергою курс Ethereum також оновив рекорд – $4,825. За добу ціна біткоїну зросла всього на 2,94%, чого вистачило на досягнення нової позначки. Про це свідчать дані криптовалютної біржі CoinDesk.

Коментар: Люди тепер розуміють, що відсутність будь-якого впливу, навіть невеликої кількості, ймовірно, не є хорошим кроком вперед, тому їм доводиться розміщувати за цією ціною“, – заявив головний операційний директор сінгапурської компанії Stack Funds Метью Дібб.

Зазначається, що ринковий імпульс набирає обертів з моменту запуску у жовтні ф’ючерсного біржового фонду біткоїнів у США. Це й підвищило очікування прибутку коштом потоків.

Вплинули на зліт курсу й інші новини. До їх числа входять плани Grayscale (найбільшого у світі менеджера цифрових валют) щодо перетворення свого флагманського біткоїн-трасту у фонд, що торгується на спотовій біржі біткоїнів.

Читайте також: Ілон Маск довірив частку своїх акцій Tesla користувачам Twitter

Минулого тижня Grayscale подала заявку на включення до списку фонду “майбутнього фінансів”. Він відстежуватиме компанії, залучені до цифрової економіки, яка зростає.

При цьому експерти вважають, що курс біткоїну незабаром може оновити рекорд.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: