В Україні з’явиться нова 10-гривнева монета (фото)

В Україні з 19 листопада введуть в обіг пам’ятну монету номіналом 10 гривень, присвячену Державній прикордонній службі Збройних Сил України.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: У Національному банку України повідомляють, що вона виготовлена зі сплаву на основі цинку. Тираж монети – 1 млн штук.

В НБУ нагадали, що монета присвячена правоохоронному органу спеціального призначення, на який покладаються завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону.

Коментар: Одним з обов’язків Державної прикордонної служби України є участь у взаємодії зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями у відбитті вторгнення або нападу на територію України збройних сил іншої держави або групи держав“, – сказано у повідомленні.

На аверсі монети розміщено: угорі – малий Державний Герб України, під яким напис Україна; у центрі – емблема ДПСУ; унизу написи – 10 гривень 2020; стилізовані гілки: лаврова та калинова. Логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети розміщено: угорі написи – ДПСУ, під якими – обрис карти України, унизу – символічний прикордонний стовп, праворуч і ліворуч – композиції, що символізують діяльність прикордонників у повітрі, на суші і на морі.

Джерело: сайт пресслужба НБУ

Читайте також: Затверджено список перенесених робочих днів на 2021 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *