Данілов розповів, якими будуть весна та літо для українців

Секретар РНБО Олексій Данілов впевнений, що цього року Україна значно наблизиться до деокупації Луганської та Донецької областей. А також звільнить Криму від російських військових.

Російсько-українська війна не триватиме роками, а ЗСУ цієї весни та влітку суттєво наблизиться до перемоги. Таку думку висловив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в інтерв’ю Радіо Свобода, опублікованому 16 березня.

“Наші перспективи не лише цієї весни, а й перспективи і на літо, і найближчим часом – це рух до перемоги. Ми не можемо зупинятися”, — сказав Данілов.

Секретар РНБО також наголосив, що військово-політичне керівництво рф планує розтягнути війну з Україною на роки. Однак, їхні розрахунки у цьому не виправдаються.

На питання про те, коли Україна деокупує Донецьку та Луганську області, а також півострів Криму Данилов відповів, що “всьому свій час”.

“Ми звільнимо всі наші території, включаючи Крим, Луганську та Донецьку області, з територіями, які зараз тимчасово знаходяться під окупантами”, — резюмував секретар РНБО.