Джонсон називав Макрона “тошнотворним” та “підлабузником путіна”

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон називав президента Франції Еммануеля Макрона “тошнотворним” та “підлабузником путіна”, коли французький президент поїхав до Москви на зустріч з лідером Кремля.

Про це заявив у своєму подкасті колишній помічник британського уряду Гуто Харрі, його розповідь наводить The Guardian.

Харрі створив подкаст про своє перебування на службі в британському уряді у період, коли він працював керівником відділу комунікацій Джонсона.

У свіжому епізоді подкасту Харрі розповів про жорстке ставлення експрем’єра Джонсона до французького лідера у контексті російсько-української війни.

“На початку була напруженість, коли такі люди, як Еммануель Макрон з Франції, поїхали до Москви, щоб поговорити з путіним. Я думаю, що Борис називав це в приватних розмовах “тошнотворним”. І в той же час, я думаю, що Макрон відчував напругу від того, що Борис, здавалося, біг, допомагаючи Україні у військовому плані”, – поділився колишній підлеглий Джонсона.

За словами Харрі, на одній із зустрічей з невеликою групою своїх помічників Джонсон почав жорстоку атаку на Макрона. При цьому Харрі уточнив, що Джонсон зазвичай не схильний дуже сердитися або використовувати особливо сильні вирази.

“По суті, Джонсон сказав: “Макрон – це слово з чотирьох літер, яке починається на “С”, він дивак, він путінський підлабузник. Нам потрібно з ним розібратися”, – розповів Харрі.

Згодом, зазначив експомічник колишнього прем’єра, Джонсон і Макрон налагодили стосунки.

“Я радий сказати, що через кілька тижнів вони, звісно, помирилися. Вони дуже добре ладнали. Вони навіть пішли разом випити віскі на саміті “Великої сімки”, – сказав експомічник.