В Рівному розповіли, як з 2020 року відбуватиметься судовий захист свідків

Судді та свідки повинні бути надійно захищені державою! Для того, щоб сформувати в Україні таку судову систему, яка буде відповідати найвищим світовим стандартам, необхідно забезпечити якісний захист усіх учасників судового процесу. Судді зможуть приймати чесні й неупереджені рішення, а свідки надавати правдиві факти для слідства, тільки тоді, коли буде на 100% гарантована безпека їм, та їхнім сім’ям” — заявив народний депутат від “Слуги народу” Дмитро Соломчук під час зустрічі в Рівненському управлінні Служби судової охорони.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Служба судової охорони, це державний орган, який охороняє приміщення судів, та надає захист суддям, працівникам суду і при потребі навіть їхнім сім’ям. Зараз у Рівненському управлінні працює 133 особи. Незабаром вони візьмуть під охорону всі 7 судових установ в Рівному, а з 2020 року планується взяти під охорону усі 24 такі установи в області.

На даний момент вони вже співпрацюють з Національною поліцією, Нацгвардією і Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Разом регулярно проводять спільні тактичні навчання і відпрацьовують охорону безпеки громадян у судах.

Служба судової охорони створена з абсолютно “чистого листа”. І це дуже відповідальна місія. Ми знаємо, що подекуди суди в Україні охороняє поліція, Нацгвардія та інші силові структури. Створення єдиного органу, який займатиметься охороною судових установ — дуже правильне і позитивне рішення. Система охорони судів повинна бути єдиною, тому що тільки так, ми отримаємо структурність і злагоджену роботу” — заявив Дмитро Соломчук.

Дослідники розповіли, в яких країнах світу найшвидший інтернет?

У новоствореній установі її працівники відзначають хороший рівень оплати праці, якісне пенсійне забезпечення після 25 років служби та медичне обслуговування.

Однак, є й недоліки. Зокрема, працівників турбує питання носіння зброї. На даний момент в різних законах немає чітко прописаних норм про зброю для цієї служби. Вони б хотіли, щоб питання з дозволами на носіння зброї було чітко сформоване на законодавчому рівні.

Також, на даний момент у ССО відсутня функція “здійснювати управління державним майном”. За словами працівників, це створює деякі незручності під час виконання своїх службових обов’язків. 

Окрім цього, особовий склад турбує якість форми і взуття. Поки що вона залишає бажати кращого. Частина працівників ходить у своєму взутті та одязі, бо, те яким вони забезпечуються, не задовільної якості. 

Ми зараз працюємо з багатьма потенційними інвесторами. В тому числі, будемо взаємодіяти з іноземними виробниками спецвзуття і спецодягу, щоб вони відкривали свої виробництва в Україні. 2020 рік прогнозується роком інвестицій в Україні. Зараз готуються цілі майданчики для цього. Ми зі свого боку будемо гарантувати їм повну безпеку. Щоб вони тут відкривали свої філіали, створювали робочі місця і платили податки в бюджет України. Тому, сподіваюся, вже найближчим часом ця ситуація виправиться” — відповів народний депутат.

Читайте також: Власний бізнес: молоді львів’яни створили унікальну еко-ферму (відео)

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *