Потепління чи дощі?: синоптики розповіли, якою буде погода на вихідних

Синоптики розповіли, якою буде погода на 15 і 16 жовтня у всіх областях України.

ЛИШЕ ЦІКАВІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

Підвищення температури очікується на заході країни. У інших регіонах країни буде прохолодно. Подекуди на сході та північному сході температура вдень не підніметься вище +10°…+11°. Опадів у цих регіонах не очікується.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде практично безхмарно, температура повітря вночі +5°, вдень +12°. У неділю вночі очікується +3°, а вдень – до +12°, невелика хмарність.

У Львові в суботу вночі +5°, вдень +17°, невелика хмарність. У неділю вночі +7°, вдень +18°, невелика хмарність.

У Луцьку в суботу вночі +6°, вдень +16°, ясно і безхмарно. У неділю – хмарно з проясненнями, вночі +6°, вдень +17°.

У Вінниці в суботу буде практично безхмарно. Температура повітря +3°…+13°. У неділю температура буде +2°…+13°, ясно і безхмарно.

У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі +7°, вдень +12°. У неділю-ясно і безхмарно, +6°…+14°.

У Харкові в суботу температура вночі складе +4°, вдень +10°, ясно і безхмарно. У неділю стовпчики термометрів покажуть +1°…+11°, ясно і безхмарно.

У Дніпрі в суботу – невелика хмарність, температура вночі +5°, вдень +11°. У неділю температура становитиме +5°…+13°, ясно і безхмарно.

У Сімферополі в суботу-невелика хмарність, +5°…+13°. У неділю – невелика хмарність, +7°…+14°.

Жителів Маріуполя в суботу очікує ясна і безхмарна погода, температура вночі +3°, вдень +14°. У неділю вночі очікується +5°, вдень +16°, хмарно з проясненнями.

У Краматорську в суботу буде ясно і безхмарно. Температура вночі +1, вдень +11°. У неділю буде ясно і безхмарно, вночі +1°, вдень +12°.

У Сєвєродонецьку завтра буде ясно і безхмарно, температура вночі +1°, вдень +11°. У неділю – ясно і безхмарно, температура складе +1°, вдень +13°.