Стало відомо, коли в Україні почнеться опалювальний сезон

Опалювальний сезон в Україні збираються запустити вчасно. 

У більшості регіонів. Так, 16 областей вже готові до запуску опалення, утім погодні умови дозволяють ще трохи потерпіти й не вмикати батареї в будинках. Тож сезон стартуватиме на кілька тижнів пізніше “класичного” 15 жовтня. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS 

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов, пише “Фокус”. 

Так, комунальники готові вмикати опалення із 15 жовтня. Однак, за словами міністра, погодні умови дозволяють перенести опалювальний сезон на кілька тижнів, оскільки на дворі ще буде досить тепло.

Я впевнений, що, особливо на півдні, ми вмикатимемо тепло ближче до кінця жовтня-початку листопада, — продовжив профільний міністр і додав, що остаточне рішення про старт опалювального сезону ухвалюватиме місцева влада.

Класично, якщо протягом трьох діб середньодобова температура буде нижче 8 градусів, тепло увімкнуть. За словами Чернишова, найскладніша зараз ситуація на Донеччині та Харківщині, де треба розмінувати території та відновити інфраструктуру.