У ПриватБанку пояснили, чому не всі українці тримали свої виплати

У державному ПриватБанку пояснили, чому не всі українці, які мають право на допомогу від держави у розмірі 6500 грн, отримали свої виплати. Про це пише hvylya.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Українці скаржаться, що не отримали допомогу від держави.

ПРЯМА МОВА:

“Банк є одержувачем коштів від Міністерства економіки та здійснює зарахування на картку відразу, як тільки гроші надходять на рахунки банку. Міністерство економіки є розпорядником державних коштів, який відповідає за нарахування коштів на зазначені рахунки користувачів”, – йдеться у коментарі банку.

Українці скаржаться: подали заявку на отримання допомоги у Дії, проблем не виникло, проте гроші досі не перерахували. Подати заявку можна було до 1 квітня. Усі, хто встиг це зробити у перші тижні роботи програми, свою допомогу вже отримали.

Отримають гроші і ті українці, які надіслали заявку у другій половині березня. Проте банк перерахує кошти на їхню карту, як тільки отримає гроші з бюджету.

Читайте також: В Україні запрацював додаток “ТиХто” для перевірки підозрілих осіб

Регіони, в яких здійснюються виплати: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Житомирська, Одеська, Волинська, Київська області та Київ.

Звернутися за допомогою можуть такі категорії українців:

  • ті, хто працює на умовах трудового договору, гіг-контракту або інших законних підставах;
  • фізособи-підприємства (ФОП), які платять ЄСВ і не мають боргів за 4-й квартал 2021 року.