Українські фермери отримають рукави для зберігання зерна (ФОТО)

Українські фермери можуть отримати важливе обладнання для зберігання зерна. 

НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

Йдеться про рукави для зберігання врожаю, який отримав БФ “Жнива Перемоги”, повідомляє нардеп Дмитро Соломчук на своїй сторінці у фейсбуці: 

Коментар: БФ «Жнива Перемоги» отримав рукави для зберігання українського зерна. Так звані «мобільні сховища» вже від завтра зможуть отримати господарства, які не мають місць для зберігання врожаю та не отримували аналогічні рукави від інших організацій-донорів. 

Звернутися за отриманням рукавів можна на електронну скриньку благодійного фонду “Жнива Перемоги”, адреса якої вказана у кінці статті. 

Що таке рукави для зберігання зерна 

Це мобільні зерносховища, які зручні у випадках, коли фермеру ніде зберігати свій врожай. Як правило, вони робляться з полімеру у кілька шарів. Це захищає зерно від зовнішнього середовища: перепадів температури, сирості та шкідників. 

Тобто, зерно можна зберігати просто неба й довго. У нинішній складний для країни період мобільність і довговічність досить важливі.  

Як правило, рукав ефективний при температурах із широким діапазоном. Деякі виробники вказують від -50 до +50, до прикладу. Розміри таких рукавів починаються з 60 метрів і сягають понад 100, що дозволяє помістити на зберігання від 200 до понад 300 тонн продукції. 

Таким чином зерно можна зберігати до 18 місяців просто неба. Хоча звісно усе залежить від виробника. 

Принцип зберігання полягає у тому, що мікроорганізми усередині рукава заміняють кисень на СО2, що консервує зерно. Водночас шкідники гинуть від нестачі повітря. 

Із переваг, які не можуть надати звичайні елеватори – це можливість добре сортувати зерно. Воно не буде змішуватися з іншим зерном, яке може бути гіршої якості. Також виробники заявляють, що в рукавах врожай можна зберігати й при вищій вологості. Хоча рекомендується засипати його туди за стандартних 14% для зернових. 

Крім того, у мобільному зерносховищі товар зручно притримати для продажу у більш вигідний період – хоч до наступного сезону. 

Заявки на отримання рукавів приймаються на електронну пошту: [email protected]