Бензин в Україні може значно подорожчати: прогнози

В Україні у зв’язку з продовженням зростання нафтових котирувань може вирости ціна на бензин. Однак поточного тижня ринок стабілізується, можливі лише невеликі коректування в окремих мережах, здебільшого тих, що працюють у нижньому ціновому сегменті.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Про це розповів заступник директора Науково-технічного центру “Психея” Геннадій Рябцев. Він вважає, що нафтові котирування продовжать рости, тому і пальне може бути ще дорожчим. Але з 2 до 8 березня вартість усіх видів нафтопродуктів у роздробі в Україні помітно змінюватися не повинна.

Коментар: Зберігається потенціал для подальшого зростання. Закупівельна ціна на бензин зросла на 1,77 грн/л більше, ніж роздрібна. Для дизеля потенціал становить 1,57 грн/л. І це за умови стабільних цін на нафту“, – розповів директор “Консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн.

Аналітик ринку скрапленого газу Артем Куюн відзначає збалансованість ринку зрідженого газу та прогнозує, що цей стан може зберегтися протягом місяця. 

Упродовж останнього тижня зими ціни на бензин і дизпальне злетіли. Є дві ключові причини: подорожчання нафти і підвищення цін (на 2 грн/л) найбільшою в Україні консолідованою мережою групи “Приват” (“Авіас”, ANP, “Укрнафта” та ін.).

Нагадаємо, що в Україні середня роздрібна вартість скрапленого газу за місяць зросла на 2,2 грн/л, або на 17%, до 15,39 грн/л. На станціях преміумсегмента ОККО, WOG та SOCAR газ подорожчав у межах 2-2,5 грн/л, до 15,99, 15,98 і 16,48 грн/л відповідно.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Держстат повідомив, як зросла середня зарплата українців за минулий рік

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: