Російські олігархи потерпають від санкцій та хочуть зупинити Путіна – ГУР Міноборони

В Москві відбулася зустріч російського олігарха Петра Авена та казахського мільярдера Олександра Машкевича. Під час зустрічі Авен відмітив, що російські олігархи вкрай роздратовані політикою Путіна. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Санкції, накладені на Росію та конкретних бізнесменів через війну в Україні, боляче вдарили по статкам російських мільярдерів.

Наразі представники російського великого бізнесу шукають шляхи впливу на диктатора або на його близьке оточення з силового блоку. Але це ускладнюється тим, що Путін перебуває в жорсткій ізоляції та практично нікого до себе не підпускає. В першу чергу, олігархів, яких він вважає “ненадійними”. 

Читайте також: Бойова потужність армії РФ впала нижче 90% – Міноборони США

Втім, великий російський бізнес вже готовий до найрадикальніших кроків. Окремі олігархи навіть обговорюють оплату фізичного усунення Путіна.

До слова, Петро Авен: російський політик та підприємець. Президент ВАТ Акціонерний комерційний банк “Альфа-Банк”. За версією Forbes, у 2021 році посів 30-е місце у списку 200 найбагатших бізнесменів Росії, володіючи особистим статком у $5,3 млрд.

Олександр Машкевич: казахстанський мільярдер, родом з Киргизії, громадянин Канади, проживає в Тель-Авіві. За версією Forbes, у 2016 році його статок складав $1,5 млрд.