Новеньке авто на звалище – німецька реальність

Поки українці відстоюють своє право на купівлю автомобілів за кордоном в Німечинні абсолютно новенькі авта опиняються на звалищах. Все це наслідки так званого “дизельного скандалу” із концерном “Volkswagen”. Внаслідок якого компанія має виплатити майже 1 мільярд євро штрафів та компенсацій, повідомляє “Інвестор”.

За статистикою середньостатистичний німець володіє за життя 11 автомобілями, однак зараз розпочалась справжня лихоманка відправки нових автомобілів на звалища. Цей ажіотаж викликаний компенсацією яку виплатить кожному власнику концерн  “Volkswagen”. Для того щоб отримати компенсацію просто потрібно віддати на переробку своє старе авто і придбати нове в того ж виробника.

В Україні поменшало закордонних інвесторів: з 2013 по 2016 прямі інвестиції скоротились майже на 2/3

В 2015 році фахівці Агентства із захисту довкілля США виявили, що на 482 тис. автомобілів Volkswagen з дизельними двигунами встановлене програмне забезпечення, що дозволяло суттєво знизити показники викидів вихлопних газів і обійти екологічні стандарти. Згодом ця ж інформація підтвердилась і для  2,8 млн автомобілів на європейському ринку. Німецький автоконцерн визнав провину та оголосив про відкликання всіх автомобілів з дизельним двигуном, проданих у 28 країнах ЄС і оснащених програмним забезпеченням, яке навмисне занижує показники викидів шкідливих речовин.

В Білорусі націоналізували завод, що належав українській компанії

Внаслідок цього скандалу ціни на дизельні автомобілі знизились, наприклад в Німечинні можна придбати Volkswagen Passat всього за 1 тис. євро. Однак, якщо власник здасть своє авто на утилізацію і придбає нове авто в цього ж виробника то отримає премію в 7 тис. євро. Ця компенсація викликала справжній ажіотаж серед автовласників.

Український аеропорт став європейським рекордсменом за темпами розвитку

Як зазначає працівник найбільшого в Європі автозвалища “Кісов” Оле Гільбах:

“Зараз на звалище привозять абсолютно нові автомобілі, все через спокусу цієї премії”.

Таким чином,  “Volkswagen” поплачується за свої махінації із екологічними стандартами. Проте, для українців цю ситуацію вкрай складно уявити, оскільки урядовці роблять все, щоб авто і надалі залишалось предметом розкоші, а не засобоим для пересування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *