Британський фермер поїхав через усю Європу до України, щоб віддати свій Land Rover

Фермер-вівчар Ллайр Джонс з Уельсу виїхав 3 березня до України, щоб віддати свій Land Rover Discovery українському колезі. Про це повідомляє propozitsiya.com.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Він прийняв це рішення, коли побачив повідомлення українського фермера, який писав, що йому дуже потрібен позашляховик. Машина була потрібна для евакуації немічних людей та доставки медикаментів по бездоріжжю.

Ллайр Джонс поїхав у своїй машині 2004 року випуску разом з другом-фермером за майже 2000 кілометрів. Вони завантажили машину медикаментами для військових і поїхали, щоб перевезти машину через польсько-український кордон і перейти його назад вже пішки. Вони планують повернутися додому до кінця місяця, коли вівці почнуть котитися.

Ллайр Джонс – засновник благодійної організації, назва якої перекладається як «Крок за кроком». Вона здійснює щорічні благодійні місії до регіонів, які переживають стихійне лихо. Раніше благодійники організовували волонтерів, які будували школи, сиротинці, кухні, свердловини та туалети в сільській місцевості в Африці на кошти, пожертвувані сільськими громадами в Британії.

Читайте також: Братимуть на себе основне навантаження: на Рівненщині фермери вже вийшли у поля

Коментар: “В 2012 році я закинув благодійність, позаяк одружився, завів дітей. Але на рахунку залишалося трохи грошей, і ми шукали, на яку добру справу їх можна було б використати, – говорить Ллайр Джонс. 

Він хоче передати машину якомога швидше, оскільки боявся, що не встигне до приходу російських окупантів.

Ллайр Джонс також працює послом з проблеми кліматичних змін у сільському господарстві і цього року отримав нагороду від Національного фермерського союзу.