Чому партія ЄС голосувала проти очищення суддів в Україні – розслідування ЦПК

У Центрі протидії корупції випустили розслідування стосовно того, чому партія ЄС не голосувала проти очищення судової системи в Україні.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар:Нардеп від ЄС Руслан Князевич кричав: “Ви знищуєте Вищу кваліфкомісію суддів. Ви знищуєте Вищу раду правосуддя. Ви знищуєте залишки судової системи”.Цікаво, як можна знищити те, чого фактично вже немає?“, – йдеться у повідомленні.

У ЦПК підготували низку найпопулярніших зашкварів від ВРП, де згадали і одіозного суддю Вовка з його витівками, і скандального київського суддю Бабенка. Все це вони опублікували на своїй сторінці у Facebook.

Підсумовуючи у ЦПК додали, що більшість із цих борців за правосуддя переслідували, знущалися з протестувальників та кидали майданівців в СІЗО. І зараз всі ці люди продовжують працювати на своїх посадах, завдяки партіям ЄС, ОПЗЖ та Батьківщина.

Зауважимо, що у ЦПК також підготували перелік всіх зашкварів від партії ЄС. Серед них причетність партії до нового екологічного закону, який гучно провалили. Цей закон змушував би олігархів суттєво знизити викиди на своїх заводах, що посприяло б поліпшенню екології по всій країні. 

Читайте також: Фермерам виділили 240 млн гривень на страхування врожаю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: