Дмитро Соломчук: “Станом на 2020 рік військовий бюджет України збільшився у два рази в порівнянні з 2015 роком”

Сьогодні в ефірі телеканалу “Прямий” народний депутат України Дмитро Соломчук прокоментував діяльність дипломатичної служби в Україні та її вплив на рішення Росії про відведення своїх військ від кордонів України.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

На думку нардепа, саме завдяки активній діяльності МЗС України з європейськими лідерами та США відбувається відведення військ РФ від українських кордонів. 

Коментар:Якщо брати до уваги сьогоднішню дипломатичну службу в Україні, роботу та діяльність міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, який на постійному зв’язку, як із держсекретарем США, так із європейськими лідерами. То, на мою думку, саме завдяки цим двом чинникам відводяться війська Росії від кордонів України“, – розповів політик.

Окрім цього Дмитро Соломчук прокоментував пропозицію України до прем’єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньяху стати посередником у перемовинах між Україною та Росією.

Коментар:Особисто я не вважаю, що в цьому випадку негативно приєднувати до переговорів між Україною та Росією прем’єра Ізраїлю. Це сильна країна, яка постійно воює і в якої є значний військовий досвід. А Нетаньяху є одним із світових лідерів“, – додав нардеп.

Також політик зауважив, що станом на 2020 рік, у порівнянні із 2015, в Україні майже у два рази збільшився військовий бюджет. 

Коментар:У 2015 році на оборонний комплекс виділено 59 млрд гривень, у 2019 – 103 млрд, 2020 – 118 млрд. Тобто у два рази збільшився оборонний бюджет. Також, на сьогодні солдатам виплачується 31 тисяча гривень і декілька тижнів тому, було виділено додаткових 250 млн гривень для збільшення заробітної плати військовим“, – розповів Соломчук. 

Читайте також: Депутат Соломчук: “Другий рік поспіль в Україні жоден олігарх не отримав ні гривні дотацій”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: