Французький техногігант буде співпрацювати з “Укрзалізницею”

Провідний світовий лідер у сфері машинобудівної індустрії та виробників залізничного транспорту Французька компанія Alstom в середині літа цього року розпочне співпрацю із ПАТ “Укрзалізниця”. Планується, що компанія вироблятиме  електричну тягу для українського партнера. Та найголовніше, що угода передбачає високий рівень локалізації на українських підприємствах, повідомляє “Інвестор”.

Alstom – поряд з Siemens і Bombardier є одним із лідерів у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Прибутки компанії за минулий рік склали близько 7,3 млрд. євро. Вона працює більш ніж у 60 країнах, а число персоналу перевищує 32,8 тис. осіб.

Про успіхи від переговорів повідомляють в Національна інвестиційна рада:

“Сьогодні команда Офісу зустрілася з представниками Alstom. Візит до Києва – перший крок до реалізації проекту з виробництва електричної тяги для “Укрзалізниці”. Крім того, в компанії розглядають можливість відкриття представництва в Києві та створення технологічного хаба для виробництва запасних частин, що забезпечуватимуть виробничі потужності компанії”.

Alstom також, шукає партнера для локалізації робіт в Україні і залучення фінансування. Як запевняє перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів

“Компанія приїхала до України з інвестиціями і шукає майданчик для відкриття спільних або нових виробничих потужностей”.

Прихід такої компанії на український ринок є значним досягненням. Особливо, якщо вона дотримуючись угоди здійснить локалізацію свого виробництва. Це дасть не тільки модернізацію для “Укрзалізниці”, інвестиції в економіку, але також робочі місця та розвиток інфраструктури в місцях роботи виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *