Колишній латвійський саночник Крістенс Путінс змінив прізвище, щоб не асоціюватися з Путіним

Колишній латвійський саночник Крістенс Путінс вирішив змінити своє прізвище. Він не хоче, аби хтось асоціював його з президентом Росії Володимиром Путіним.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

“Не хочу, щоб мене або ж моїх дітей асоціювали з військовим злочинцем”, – сказав латвієць.

Екслатвійський санкар Крістенс Путінс повідомив про зміну свого прізвища через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Реакція ексспортсмена виявилася настільки принциповою, що він навіть вирішив змінити своє прізвище. У сторінці в Facebook Путінс підписаний як Роді.

Читайте також: ЄС розглядає скасування всіх мит і квот на експорт з України — Bloomberg

Залишилося узгодити формальності. Моя позиція пов’язана з тим, що я не хочу, щоб мене або ж моїх дітей асоціювали з військовим злочинцем у майбутньому. Зараз відбувається окупація. Росія вторглася в Україну, і це серйозний злочин, який я не підтримую. Неприпустимо, щоб війна могла розпочатися сьогодні у Європі“, – сказав він.

Комунальний транспорт працює стабільно – тролейбуси, трамваї, “швидкісні” працюють на маршрутах з 05:00 ранку до 23:00 ночі. Приватні перевізники працюють з 06.00 ранку до 20.00 вечора. Проте, Вілкул підкреслив, що зі зрозумілих причин, автобусів та маршруток в місті значно менше.