Ілон Маск розповів про плани щодо Twitter

Американський бізнесмен і мільярдер Ілон Маск анонсував плани щодо недавно придбаної соцмережі Twitter, повідомив сайт Корреспондент.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Маск вважає, що для того, щоб Twitter заслужив суспільну довіру, він має бути політично нейтральним, “тобто фактично однаково засмучувати вкрай правих і вкрай лівих”.

Під “свободою слова” я просто маю на увазі те, що відповідає закону. Я проти цензури, яка виходить далеко за межі закону. Якщо люди хочуть менше свободи слова, вони будуть просити уряд прийняти відповідні закони. Тому вихід за межі закону суперечить волі народу“, – зазначив новий власник соцмережі.

Причиною того, що соціальна мережа прихильників Трампа Truth Social вже обігнала Twitter за кількістю нових завантажень, Маск вважає, що його соцмережа “цензурує свободу слова”.

Крім того, він стверджує, що соцмережа повинна мати наскрізне шифрування, таке як Signal, щоб ніхто не міг шпигувати за повідомленнями користувачів або зламати їх. Зокрема, йдеться про внутрішні листування між користувачами соцмережі.

Зробимо Твіттер максимально веселим! А далі я куплю Кока-колу, щоб повернути до неї кокаїн“, – сказав мільярдер.