Кредит для бізнесу від Safra Finance – вигідне і гідне рішення

Відсутність стартового капіталу в потрібній кількості обмежує підприємця в роботі. Доводиться позичати кошти або економити, що негативно впливає на стан справи і дає можливості розширюватися. Є варіант взяти кредит в банку, але не кожна фінансова організація готова ризикнути і надати кредит малому підприємцю.

Хорошим розв’язанням проблеми може стати співпраця з компанією Safra Finance, яка пропонує велику кількість фінансових інструментів. Кожен підприємець зможе отримати кредит для бізнесу на вигідних ринкових умовах, швидко і без зайвого клопоту. Для кожного клієнта надаються індивідуальні умови (графік платежів і термін кредитування), відбувається індивідуальний скоринг, а постійні клієнти отримують бонуси. Рішення про надання коштів у Safra Finance приймають за 2 години. Доступне фінансування від 50 тис. грн до 5 млн грн.

Послуги кредитування

Підприємці можуть отримувати:

Кожен охочий може почати співпрацю з Safra Finance, не зважаючи на кількість співробітників у штаті чи розмір прибутку. Від послуги отримання кредиту на покупку автомобіля або нерухомості (іпотека) до входження в капітал з подальшим продажем долі. У підприємців, які застували компанію Safra Finance великий досвід ведення власного бізнесу, що дозволяє надавати рекомендації починаючим підприємцям про те, як “змусити” гроші працювати особливо ефективно.

Кредитування фізичних осіб, юридичних осіб та ФОП

Ухвалення рішення про видачу грошей здійснюється швидко і в режимі онлайн, без затримок. Умови прозорі і описуються заздалегідь, відсутні приховані платежі і комісії. Паперова бюрократія виключена за рахунок автоматизації більшості процесів. Охочі можуть звернутися попередньо через сайт.

Safra Finance ефективно розв’язує фінансові питання сучасних підприємців. Якість співпраці підтверджена численними відгуками та рекомендаціями від клієнтів. Багато з них отримали не один кредит і скористалися грошима для реалізації найрізноманітніших цілей.