Метеорологи розповіли, якою буде осінь в Україні

Фахівці спрогнозували, якою буде погода восени у різних країнах Європи.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Як повідомляється, цього року у різних частинах Європи осінь матиме певні визначальні особливості.

Погода на півночі Європи

Як повідомляється, у північній Європі, Великобританії, Скандинавії, Естонії та у західній частині Росії буде більше хмарних, дощових днів. Погода буде доволі прохолодною у вересні, проте відносно теплою у листопаді.

Читайте також: Вихідні у вересні 2021: скільки будемо відпочивати

Осінь у центральній Європі та в Україні

У центральній Європі, і в Україні зокрема, прогнозують дуже сухий жовтень, ймовірно навіть кінець вересня та початок листопада також. Як повідомляється, спричинено це буде встановленням потужного Азорського антициклону, який може втримувати свої позиції тривалий час. Але найбільшу небезпеку при такій синоптичній ситуації становитимуть ранні заморозки.

Коментар:У вересні ще можливі періоди дуже теплої погоди (навіть так звані “хвилі тепла”), а листопад, згідно з прогнозами, також може бути доволі теплим, з температурами вище за багаторічну норму“, – йдеться у повідомленні.

 За даними метеорологів, у Середземномор’ї можлива дуже спекотна та суха осінь.

Коментар:А от у Франції, Ісландії та на півдні Великобританії цьогорічна осінь підпадає під опис “нейтральна” – тобто, восени 2021 року не очікується якихось істотних аномалій температури чи опадів у порівнянні з осередненими багаторічними даними“, – йдеться у повідомленні.