Нацбанк перерахував на потреби військових майже 15 млрд грн

Станом на 4 квітня, на потреби військових Нацбанк перерахував 14,35 млрд гривень, на спецрахунку залишилося близько 15 млн гривень.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Коментар: Станом на 04 квітня 2022 року залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки Збройних Сил України, становить близько 15 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Загалом Національний банк вже перерахував на потреби військових майже 14,35 млрд грн, зокрема:

  • на потреби Національної гвардії України – всього 950 млн грн,
  • на потреби Національної поліції України  – всього 1 650 млн грн,
  • на потреби Міністерства оборони України – всього 10 775 млн грн,
  • на потреби Державної прикордонної служби – всього 980,2 млн грн.

Зазначається, що усього з дня відкриття спецрахунку на нього було перераховано майже 14,4 млрд грн в еквіваленті. Зокрема майже 4,7 млрд грн у еквіваленті надійшло з-за кордону у іноземній валюті (долари США,  євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські єни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари).

НБУ нагадує. що для допомоги українській армії перерахувати кошти можна як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки.

Рахунок для гуманітарних потреб

Станом на 04 квітня 2022 року залишок коштів на рахунку Міністерства соціальної політики, який Національний банк відкрив для гуманітарних цілей, становить майже 339 млн грн. Зокрема близько половини коштів надійшло з-за кордону у іноземній валюті (долари США, євро, фунти).