Швейцарська компанія інвестує 40 млн доларів у розбудову одного з найбільших портів України

Адміністрація морських портів України і дочірня компанія швейцарської RISOIL S.A. підписали договір про взаємодію. Тепер компанія планує інвестувати 40 млн доларів у розбудову порту “Чорноморськ”.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: У Міністерстві інфраструктури розповіли, що цей проєкт обговорювався 13 років. Підписаний документ передбачає побудову в порту “Чорноморськ” двостороннього пірса довжиною майже 340 метрів з розміщенням двох причалів, що дасть змогу заходити суднам типу Panamax. 

Народний депутат Дмитро Соломчук розповів, що такий проєкт надасть широкі можливості як для інвесторів, так і для нашої держави. За його словами відбудова порту відкриє нові шляхи для експорту продукції з України. Це допоможе поліпшити стан нашої економіки.

Коментар: Мова йде не тільки про інвестиції, мова йде про нові можливості для української морської галузі та портової інфраструктури, про нові робочі місця та нові експортні можливості для українських виробників. 

В рамках цього договору, як і держава, так і інвестор мають чіткі гарантії та чіткі зобов’язання один перед одним“, – коментує політик.

До слова, у Мінінфраструктури додали, що у найближчі 5 років на оновлення інфраструктури українських портів необхідно понад 17 млрд грн капітальних інвестицій.

Читайте також: В Україні з’являться зелений та жовтий сертифікати вакцинації: що це таке

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: