У Стокгольмі частину парку біля посольства росії назвуть Місцем вільної України

У столиці Швеції Стокгольмі вирішили висловити солідарність із народом України. Частину парку біля російського посольства назвуть Місцем вільної України.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Очільниця шведської столиці Анна Кеніг Йерлмюр заявила, що причиною стало вторгнення Росії в Україну. Вона запевнила, що цей символ солідарності з нашою державою буде тривалим.

“Це буде тривалим символом солідарності Стокгольма з українським народом і важливим сигналом проти дій російського режиму”, – сказала Анна Кеніг Йерлмюр.

Таке рішення Стокгольма про перейменування парку виникло внаслідок схожих дій інших міст у світі. Зокрема, щоб показати підтримку Україні, столиця Латвії Рига перейменувала вулицю, де розташоване посольство Росії. Тепер вона має назву вулиця Незалежної України. А столиця Литви Вільнюс також долучилась до ініціативи. Там змінили назву вулиці російського посольства на вулицю Героїв України.

Читайте також: Байден висловився щодо спроб рф зайнятися газовим шантажем

Додамо, що після вторгнення Росії та України, Швеція змінила погляди на безпеку своїх громадян. Тепер країна разом із Фінляндією має намір вступити до НАТО.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: